KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10603305

nr 1060 3305

Kjell Leander Engström

(1914-1979), Sverige

Pastell, Kjell Leander Engström (1914-1979), signerad Kjell Abisko 51, Björk, signerad, 23x30

Kjell Leander Engström, född 1914, död 1979, svensk målare.

Utrop:

600 kr

måndag 3 oktober 2016
kl 20:49:33

Kjell Leander Engström

Läs mer om Kjell Leander Engström